Hizmetlerimiz

ASANSÖR TASARIM VE PROJELENDİRME

Asansör montajı ya da revize edilmesi düşülülen asansöre ve kuyuya ait ölçüm çalışmaları firmamız tarafından yapılır. Tasarım, proje ve fiyatlandırma için gerekli bilgiler müşteri istekleri göz önünde bulundurularak firmamız kalite yönetim sistemi formlarına işlenir.

Formlara göre çizimler ve hesaplamalar tecrübeli kadromuz tarafından hazırlanarak müşterimize sunulur.

Projelendirme ile ilgili standartlar (95/16/AT — EN-81-1/2) ve Asansör trafik hesabı temel alınarak müşteri istekleri ve binanın kullanım koşulları göz önüne alınarak yapılır.

ÜRETİM VE MONTAJ

Tasarımını ve montajını yaptığımız asansörlerin bir kısım parçaları firmamız bünyesinde yapılmaktadır. Asansöre ait elektrikli, hidrolik ve mekanik diğer aksamlar, cihazlar ve her türlü yapı malzemeleri birlikte çalışıyor ve çalışıyor olmaktan kıvanç duyduğu kalitelerini yerli piyasada ve dünya çapında isbat etmiş güvenilir alanlarında en iyi ve belgeli tedarikçilerimizden karşılanarak firmamız garantisiyle müşterilerimizin beğeni ve hizmetine sunulmaktadır.

Her malzemenin en kalitelisi vardır. Kullanılan malzemelerin kalitesi ne olursa olsun asansör, montajı dikkatli yapılmadığı takdirde kısa süre içinde verimsiz bir makine durumuna düşer. Firmamızda en kaliteli malzemeler, kusursuz projeler ile hayata geçirilmektedir. Sadece iyi malzeme kullanmak, güvenilir projeler yapmış olmayı sağlamaz. Yüksek teknolojinin uygulandığı A.C. motoru ile kademesiz hız değişimli, 1.6 m/s hıza kadar A.C VVVF kontrollü sonsuz vidalı,1.00 m/s hıza kadar hidrolik tahrikli, her sınıf ve kapasitede insan, yük ve hasta asansörlerinin grup kumandalı, tam veya yarı otomatik kapılı olarak tasarımı, projelendirilmesi, üretimi, montajı firmamızın deneyimli, uzman elemanları tarafından yapılmaktadır.
PERİYODİK BAKIM

Asansörler bulundukları yapının tipine ve konumuna göre 7/24 saat kesintisiz çalışması istenilen Elektro-Mekanik bir makine olarak hareketli parçaların çokluğu nedeniyle sürekli bakım gerektirir. Firmamızın montajını yaptığı asansörlerin garanti süresince periyodik bakımlarını yapmaktadır. Garanti süresi sona ermesine takiben amatör ellere asansörleri teslim etmemek için müşterilere takvim ve ücretlerde bakım anlaşmaları sunar. Periyodik bakım faaliyetleri deneyimli, uzman elemanları tarafından 7/24 saat yapılmaktadır.